Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego w dniach 28.09. - 02.10.2026 r.
zawarta 13 lipca 2026 · okres: 123 dni · Zachodniopomorskie, Barzkowice
307 110 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa kompleksowej organizacji zagranicznego wyjazdu studyjnego pn. „Bawarskie doświadczenia w uprawie i przetwórstwie chmielu” dla 30 osób, realizowanego w ram. Planu Operacyjnego KSOW + na rok 2026
Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach · Barzkowice
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
2, 73-134 Barzkowice, Zachodniopomorskie
NIP 8540016836REGON 001047305zarejestrowana 1 lipca 1983
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Henryka Siemiradzkiego 11A/2, 33-300 Nowy Sącz, Małopolskie
NIP 7343518993REGON 122802386zarejestrowana 8 marca 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- 02/2026/KSOW+
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 123 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak