Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi powiatowej nr 2228Z
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 124 dni · Zachodniopomorskie, Choszczno
6 358 035 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi powiatowej nr 2228Z
Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie · Choszczno
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bolesława Chrobrego 27A, 73-200 Choszczno, Zachodniopomorskie
NIP 5941429169REGON 811782182zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Królewiecka 43, 74-300 Myślibórz, Zachodniopomorskie
NIP 5971652742REGON 320111772zarejestrowana 20 października 2005
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2720.2.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 124 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie