Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sprzęt medyczny jednorazowy
zawarta 6 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Podlaskie, Białystok
2398,80 zł
wartość umowy
2398,80
6 sierpnia 2026100% okresu7 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników wraz z dzierżawą dwóch analizatorów parametrów krytycznych, analizatora do elektroforezy kapilarnej, analizatora testów immunoenzymatycznych oraz dostawa szybkich testów wykrywających narkotyki i dopalacze wraz z analizatorem na okres trzech lat do ZLDP w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jerzego Waszyngtona 17, 15-274 Białystok, Podlaskie
NIP 5422534063REGON 001406394zarejestrowana 2 stycznia 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Elewatorska 58, 15-620 Białystok, Podlaskie
NIP 5420201357REGON 002331830zarejestrowana 28 czerwca 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2263/2026/MG
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Data zakończenia
- 7 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 06.08.2026Wygaśniecie umowy
zamówienie zrealizowano
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM. L. ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU i CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.