Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dzierżawa analizatora hematologicznego 5 DIFF oraz dostawa odczynników i materiałów kontrolnych
zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Śląskie, Pilchowice
Ten wpis zniknął z rejestru (31 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
112 935 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dzierżawa analizatora hematologicznego 5 DIFF oraz dostawa odczynników i materiałów kontrolnych
Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach · Pilchowice
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dworcowa 31, 44-145 Pilchowice, Śląskie
NIP 9691162275REGON 276215293zarejestrowana 1 listopada 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
WIOSENNA 22, 05-092 LOMIANKI, Mazowieckie
NIP 1181872269REGON 140777556zarejestrowana 4 grudnia 2006
Dane wpisu
- Numer umowy
- 118/2026/K
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 31 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru