Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
przyrządy do żywienia
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 1 rok · Lubelskie, Tomaszów Lubelski
43 365 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku.
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim · Tomaszów Lubelski
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Al. Grunwaldzkie 1, 22-600 Tomaszów Lubelski, Lubelskie
NIP 9211645721REGON 000304444zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Juliana Tuwima 6/14, 41-800 Zabrze, Śląskie
NIP 6482779001REGON 365385840zarejestrowana 14 września 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 180/zp/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie