Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Roboty budowlane
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 144 dni · Opolskie, Pokój
149 760 zł
wartość umowy
NIE
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kopalina
Gmina Pokój · Pokój
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Sienkiewicza 8, 46-034 Pokój, Opolskie
NIP 7521359322REGON 531412740zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Waryńskiego 3, 47-120 Zawadzkie, Opolskie
NIP 7561987119REGON 381149238zarejestrowana 30 sierpnia 2018
Dane wpisu
- Numer umowy
- ST.I.271.5.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 144 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie