Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Dostawa wdrożenie przełączników rdzeniowych, dostępowych oraz urządzenia klasy UTM.,
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 15 dni · Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
520 000 zł
wartość umowy
wartość umowy stanowi całkowitą wartość umowy netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
M-30/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu · Inowrocław
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562239217REGON 092358780zarejestrowana 24 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szosa Chełmińska 191, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790169021REGON 001323202zarejestrowana 24 października 1988
Dane wpisu
- Numer umowy
- 107/UP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 15 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak