Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
roboty budowlane polegające na remoncie drogi dojadowej do pól uprawnych oraz terenów leśnych o nawierzchni z kruszywa naturalnego w miejscowości Brzegi.
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 100 dni · Wielkopolskie, Krzyż Wielkopolski
809 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzegi, działka nr 158 i 32/2
Gmina Krzyż Wielkopolski · Krzyż Wielkopolski
ogłoszenie o wyniku z 16 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wojska Polskiego 14, 64-761 Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie
NIP 7632101118REGON 570791081zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Na Grobli 4, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie
NIP 8542128309REGON 812338414zarejestrowana 29 listopada 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- TG.271.4.2026.KK
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 100 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie