Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 21 dni · Wielkopolskie, Chodzież
Ten wpis zniknął z rejestru (28 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
2550,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską
Gmina Miejska w Chodzieży · Chodzież
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież, Wielkopolskie
NIP 6070059823REGON 570790992zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Brzeg, Opolskie
NIP 7471139965REGON 160104669zarejestrowana 4 stycznia 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- NIZP.272.10.2026-Cr 208/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 28 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru