Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-Orlik 2012" przy ul. Szosa Bydgoska w Złotnikach Kujawskich
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 85 dni · Kujawsko-pomorskie, Złotniki Kujawskie
776 983 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Szosa Bydgoska w Złotnikach Kujawskich
Gmina Złotniki Kujawskie · Złotniki Kujawskie
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 88-180 Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562561930REGON 092350808zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poznańska 31/10, 85-129 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 9532791231REGON 523031270zarejestrowana 6 września 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- 272.61.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 85 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie