Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Plast. SILKplast 1,25 cm x 9,14 m jedwab – 96 szt. Plast. SILKplast 2,5 cm x 9,14 m jedwab – 792 szt. Plast. SILKplast 5 cm x 9,14 m jedwab – 66 szt.
zawarta 10 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
2618,32 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy sukcesywne sprzętu jednorazowego użytku na okres 12 miesięcy
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Powstańców Warszawy 5/BRAK, 85-681 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5540312510REGON 090538318zarejestrowana 30 lipca 1985
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- 755
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: 10 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.