Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP

zawarta 27 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Wielkopolskie, Poznań

Ten wpis zniknął z rejestru (28 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.

1 682 609 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP.
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Aleksandra Fredry 10, 61-701 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7770003104REGON 000288811zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790017162REGON 870227804zarejestrowana 23 lutego 1994
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DZP-82/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
12 miesięcy
Publikacja w rejestrze
28 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
28 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 28 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP” (ID a01934d4-f030-49b4-a209-1968991c8b3d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/a01934d4-f030-49b4-a209-1968991c8b3d, stan wpisu z 2026-08-28, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie