Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Skaner żył powierzchniowych

zawarta 21 lipca 2026 · okres: 14 dni · Świętokrzyskie, Kielce

20 100 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup i dostawa wirówek laboratoryjnych oraz skanerów żył dla Zakładu Profilaktyki Onkologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Świętokrzyskie Centrum Onkologii · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3, 25-734 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591294907REGON 001263233zarejestrowana 12 czerwca 1987
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kamieniec Wrocławski, Dolnośląskie
NIP 8971062516REGON 021726433zarejestrowana 4 września 2018
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
262/112/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
14 dni
Publikacja w rejestrze
22 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
22 lipca 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Skaner żył powierzchniowych” (ID 9ef4f744-035b-4551-ad41-038645871150), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/9ef4f744-035b-4551-ad41-038645871150, stan wpisu z 2026-07-22, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie