Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa preparatów dezynfekcyjnych

zawarta 28 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn

36 885 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa preparatów dezynfekcyjnych
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Warszawska 30, 10-082 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7393696739REGON 280314632zarejestrowana 14 lipca 2008
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Niedźwiedzia 60, 15-531 Białystok, Podlaskie
NIP 5420202664REGON 008125592zarejestrowana 2 sierpnia 1989
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
129/DZP/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
18 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
18 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OLSZTYNIE i MEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych” (ID 9eadc4ba-e707-459e-9c3a-bedd5b7860a6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/9eadc4ba-e707-459e-9c3a-bedd5b7860a6, stan wpisu z 2026-08-18, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie