Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych do oznaczeń koagulologicznych
zawarta 7 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 731 dni · Małopolskie, Proszowice
114 830 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników, urządzeń laboratoryjnych, mikroskopu, artykułów laboratoryjnych, dzierżawa aparatów.
Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach · Proszowice
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mikołaja Kopernika 13, 32-100 Proszowice, Małopolskie
NIP 6821436049REGON 000300593zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kaliowa 3, 86-300 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
NIP 8762118632REGON 871242846zarejestrowana 24 maja 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- 103/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL IM. OJCA RAFAŁA Z PROSZOWIC SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W PROSZOWICACH i "BIO-KSEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.