Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

APTEKA LEKI: Fiasp Penfill 300j.m.,x5 wkładów

zawarta 3 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 63 dni · Małopolskie, Kraków

642,33 zł
wartość umowy

​Zgoda Dyrektora na zakup z dnia 06.07.2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Produkty lecznicze – 36 zadań
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 28 maja 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków, Małopolskie
NIP 6792525795REGON 351375886zarejestrowana 15 grudnia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZM-009234
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
63 dni
Publikacja w rejestrze
29 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
29 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 10 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 29 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (6)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „APTEKA LEKI: Fiasp Penfill 300j.m.,x5 wkładów” (ID 9cd9ea99-39f8-49a8-8545-fa64c3c3ffa4), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/9cd9ea99-39f8-49a8-8545-fa64c3c3ffa4, stan wpisu z 2026-07-29, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie