Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
LEKI DO PROGRAMÓW LEKOWYCH
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 18 miesięcy · Wielkopolskie, Piła
633 606 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
LEKI DO PROGRAMÓW LEKOWYCH
Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile · Piła
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rydygiera Ludwika 1, 64-920 Piła, Wielkopolskie
NIP 7642088098REGON 001261820zarejestrowana 1 kwietnia 1987
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żwirki i Wigury 16 C, 02-092 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131828467REGON 012773490zarejestrowana 10 października 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 167/2026/ZP
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 18 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie