Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych do wykonania dedykowanej liczby badań, wraz dzierżawą zintegrowanego analizatora biochemiczno-immunochemicznego w okresie 12 miesięcy w SPZOZ w Wolsztynie
zawarta 16 lipca 2026 · okres: 366 dni · Wielkopolskie, Wolsztyn
1 002 070 zł
wartość umowy
Szacunkową wartość przedmiotu umowy, ustala się na kwotę 924464,70 zł/1002069,88 zł (słownie: dziewięćset dwadzieścia cztery tysiące czterysta sześćdziesiąt cztery złote 70/100 / jeden milion dwa tysiące sześćdziesiąt dziewięć złotych 88/100) netto /brutto , która jest zgodna z ofertą z dnia 10.07.2026 r. stanowiącą załącznik nr 3 do umowy: w tym kwotę 500 zł miesięcznie netto za dzierżawę zintegrowanego analizatora oraz 918 464,7 netto za dostawę za odczynniki
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych do wy-konania dedykowanej liczby badań, wraz dzierżawą zintegrowanego analizatora biochemiczno-immunochemicznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie · Wolsztyn
ogłoszenie o wyniku z 17 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn, Wielkopolskie
NIP 9231506721REGON 970773426zarejestrowana 17 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272322068REGON 016755430zarejestrowana 2 listopada 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- 72/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie