Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
wykonywanie usług przewozowych w zakresie dowozu i odwozu do Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Debrznie, Szkoły Podstawowej w Starym Gronowie, Szkoły Podstawowej w Myśligoszczy, Szkoły Podstawowej w Uniechowie oraz oddziałów przedszkolnych w powyższych szkołach.
zawarta 21 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 71 dni · Pomorskie, Debrzno
102 400 zł
wartość umowy
sto dwa tysiące czterysta złotych 00/100
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dowóz dzieci do szkół podst. i odwóz na terenie gm. Debrzno w roku szkolnym 2026-2027 realizowany w oparciu o komunikację regularną na pod. biletów miesięcznych oraz dowóz dzieci niepełnosprawnych
Gmina Debrzno · Debrzno
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Traugutta 2, 77-310 Debrzno, Pomorskie
NIP 8431530511REGON 770979654zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Debrzno, Pomorskie
NIP 8431241758REGON 771272081zarejestrowana 6 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 272.2.14.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 71 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA DEBRZNO i AUTOCENTRUM - Dariusz Kobryń.