Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Kompr.uciskowyTietze-UFO

zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Małopolskie, Miechów

1701,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

" Dostawa sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie.
Szpital Św. Anny w Miechowie · Miechów
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 3, 32-200 Miechów, Małopolskie
NIP 6591328869REGON 000304384zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Osiedle 28, 46-060 Prószków, Opolskie
NIP 9910444454REGON 160251755zarejestrowana 18 maja 2009
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
CRU/348/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Kompr.uciskowyTietze-UFO” (ID 9a0aa410-c92c-4259-b911-b89692fa6938), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/9a0aa410-c92c-4259-b911-b89692fa6938, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie