Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Urządzenie do wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej z odnawialnych i niekonwencjonalnych źródeł energii z silnikiem Stirlinga.
zawarta 20 lipca 2026 · okres: 85 dni · Pomorskie, Gdańsk
500 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa urządzenia do wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej z odnawialnych i niekonwencjonalnych źródeł energii z silnikiem Stirlinga dla WIMiO PG
Politechnika Gdańska · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840203593REGON 000001620zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Marynarki Polskiej 55 D, 80-557 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840305477REGON 001258580zarejestrowana 1 marca 1987
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/122/005/D/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 85 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie