Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Remont schodów zewnętrznych w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 120 dni · Kujawsko-pomorskie, Sucha

373 171 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Remont elewacji dwóch budynków oraz schodów zewnętrznych w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej · Sucha
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
144, 89-526 Sucha, Kujawsko-pomorskie
NIP 5611221394REGON 000821091zarejestrowana 1 lutego 1979
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Myślęcinek, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542808988REGON 340683636zarejestrowana 8 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
Umowa nr 12/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
120 dni
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Remont schodów zewnętrznych w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej” (ID 988a5d34-d710-44ce-9d57-3de49dadd9b3), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/988a5d34-d710-44ce-9d57-3de49dadd9b3, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie