Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa chodnika przy ul. Azaliowej na Kokoszkach w ramach zadania "Brakujące chodniki w dzielnicy Kokoszki" w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego 2025 oraz Budowa chodnika przy ul. Gostyńskiej na Kokoszkach w ramach zadania "Brakujące chodniki w dzielnicy Kokoszki" w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego 2025 – realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”
zawarta 30 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 376 dni · Pomorskie, Gdańsk
364 327 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa chodnika przy ul. Azaliowej na Kokoszkach w ramach zadania "Brakujące chodniki w dzielnicy Kokoszki" oraz Budowa chodnika przy ul. Gostyńskiej na Kokoszkach."
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840203274REGON 000168372zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kartuska 46, 83-333 Garcz, Pomorskie
NIP 5892031974REGON 366738989zarejestrowana 7 marca 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- 217/2026-BO/U/512.54.2026/AK
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 376 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: DYREKCJA ROZBUDOWY MIASTA GDAŃSKA i HYDRO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.