Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego - PN/8/26/HYDB cz. 2
zawarta 31 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1096 dni · Mazowieckie, Radom
907 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa oprogramowania Vmware w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego
Centrum Informatyki Resortu Finansów · Radom
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom, Mazowieckie
NIP 9482575151REGON 142636274zarejestrowana 1 października 2010
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Fabryczna 13/1, 65-410 Zielona Góra, Lubuskie
NIP 9291857884REGON 081183730zarejestrowana 9 stycznia 2014
Dane wpisu
- Numer umowy
- PN/8/26/HYDB cz. 2
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1096 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW i GALAXY SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.