Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DOSTAWY ZESTAWÓW J.U. DO OPERACJI ZAĆMY, WITREKTOMII, INIEKCJI DOSZKLISTKOWYCH I SOCZEWEK WEWNĄTRZGAŁKOWYCH
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 731 dni · Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
71 712 zł
wartość umowy
zgodnie ze złożoną ofertą
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
D-21/2026 DOSTAWY ZESTAWÓW J.U. DO OPERACJI ZAĆMY, WITREKTOMII, INIEKCJI DOSZKLISTKOWYCH I SOCZEWEK WEWNĄTRZGAŁKOWYCH NA POTRZEBY SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu · Inowrocław
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562239217REGON 092358780zarejestrowana 24 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Młyńska 5/9, 61-729 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7831730609REGON 362496704zarejestrowana 15 września 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- 126/UP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie