Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
dostawa i wdrożenie sprzętu oraz oprogramowania w ramach modernizacji i rozwoju infrastruktury informatycznej Szpitala: Zakup laptopów w ramach modernizacji infrastruktury informatycznej szpitala.
zawarta 9 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 21 dni · Opolskie, Brzeg
30 000 zł
wartość umowy
9 lipca 2026100% okresu11 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa i wdrożenie sprzętu oraz oprogramowania w ramach modernizacji i rozwoju infrastruktury informatycznej Szpitala
Brzeskie Centrum Medyczne · Brzeg
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Sergiusza Mossora 1, 49-301 Brzeg, Opolskie
NIP 7471571941REGON 000313437zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piwna 32, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462926077REGON 242786533zarejestrowana 18 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/4/VII/2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Data zakończenia
- 11 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Historia zmian (1)
- 11.08.2026Cesja umowy
poprawa finansowania
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE i GRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.