Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
usługa wydrukowania w nakładzie 2000 egzemplarzy książki pt. "Leśtonia"
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 21 dni · Małopolskie, Kraków
22 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa wydrukowania w nakładzie 2000 egzemplarzy książki "Leśtonia" wraz z dostarczeniem do siedziby Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie.
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Rynek Główny 25, 31-008 Kraków, Małopolskie
NIP 6751000104REGON 350015252zarejestrowana 5 lipca 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kraków, Małopolskie
NIP 6760014867REGON 350046502zarejestrowana 15 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie