Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii w Oddziale lub/i Poradni
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 731 dni · Łódzkie, Skierniewice
820 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym i/lub w Poradni Kardiologicznej.
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach · Skierniewice
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice, Łódzkie
NIP 8361081857REGON 000657119zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kutno, Łódzkie
NIP 7752398807REGON 100496179zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- WSZ.DZPiZ.043.40/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 10 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 29 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru