Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowożenie uczniów do szkół znajdujących się na terenie Gminy Regimin tj. do Szkoły Podstawowej w Regiminie, Szkoły Podstawowej w Szulmierzu i Szkoły Podstawowej w Zeńboku oraz z powrotem do miejsca ich zamieszkania w roku szkolnym 2026/2027.
zawarta 17 sierpnia 2026 · okres: 303 dni · Mazowieckie, Regimin
211 430 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOWOŻENIE UCZNIÓW DO SZKÓŁ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE GMINY REGIMIN I Z POWROTEM DO MIEJSCA ICH ZAMIESZKANIA
W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
Gmina Regimin · Regimin
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adama Rzewuskiego 19, 06-461 Regimin, Mazowieckie
NIP 5661875784REGON 130378396zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Makowska 108, 06-300 Przasnysz, Mazowieckie
NIP 7611002262REGON 550204797zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 93/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 303 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie