Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa wyrobów medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń medycznych”; znak sprawy: DZP/TP/15/2026
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 366 dni · Warmińsko-mazurskie, Ełk
3994,79 zł
wartość umowy
Dostawa wyrobów medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń medycznych”; znak sprawy: DZP/TP/15/2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa wyrobów medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń medycznych.
118 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku · Ełk
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 30, 19-300 Ełk, Warmińsko-mazurskie
NIP 8481893925REGON 543416600zarejestrowana 3 grudnia 2025
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5221651738REGON 012330343zarejestrowana 31 stycznia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 296/D/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie