Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DOSTAWA ODZIEŻY MEDYCZNEJ, OCHRONNEJ, ROBOCZEJ, RADIOLOGICZNEJ ORAZ OBUWIA DLA PERSONELU MEDYCZNEGO I TECHNICZNEGO
zawarta 31 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Śląskie, Częstochowa
103 500 zł
wartość umowy
Wartość umowy netto 103500,00 zł.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA ODZIEŻY MEDYCZNEJ, OCHRONNEJ, ROBOCZEJ, RADIOLOGICZNEJ ORAZ OBUWIA DLA PERSONELU MEDYCZNEGO I TECHNICZNEGO
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny · Częstochowa
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa, Śląskie
NIP 5732299604REGON 001281053zarejestrowana 1 stycznia 1988
WykonawcaPrzedsiębiorca
289, 43-391 Mazańcowice, Śląskie
NIP 9371001607REGON 070600228zarejestrowana 3 stycznia 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- WSzS.DEZ.26.027.2.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie