Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa systemu rehabilitacji funkcjonalnej - Neuroforma (1 sztuka)
zawarta 14 sierpnia 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 22 dni · Wielkopolskie, Górzno
46 292 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia do rehabilitacji na potrzeby Ośrodka Dziennego dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz dla osób dorosłych w SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabilitacji w Górznie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Centrum Rehabilitacji w Górznie · Krzemieniewo
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
63, 64-120 Górzno, Wielkopolskie
NIP 6961598384REGON 411049548zarejestrowana 2 października 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szparagowa 15, 44-141 Gliwice, Śląskie
NIP 6310000138REGON 008118451zarejestrowana 6 lipca 1989
Dane wpisu
- Numer umowy
- 62/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 22 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI CENTRUM REHABILITACJI W GÓRZNIE i PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TECHNOMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.