Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont świetlicy wiejskiej w m. Chojno
zawarta 26 sierpnia 2026 · okres: 60 dni · Wielkopolskie, Wronki
169 296 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont świetlicy wiejskiej w m. Chojno
Gmina Wronki · Wronki
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ratuszowa 5, 64-510 Wronki, Wielkopolskie
NIP 7631002006REGON 570791460zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Miały, Wielkopolskie
NIP 7632145788REGON 389279006zarejestrowana 24 czerwca 2021
Dane wpisu
- Numer umowy
- NIiPP.272.25.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie