Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę dwóch bloków mieszkalnych
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 5 miesięcy · Wielkopolskie, Jastrowie
234 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przygotowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z miejscami ochrony (ukrycia).”
Gmina i Miasto Jastrowie · Jastrowie
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gdańska 79, 64-915 Jastrowie, Wielkopolskie
NIP 7671673824REGON 570791359zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Gdańsk, Pomorskie
NIP 5831017980REGON 190497295zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 37/GK/PROJ/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 5 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie