Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

dostawa pojazdów służbowych

zawarta 27 sierpnia 2026 · okres: 90 dni · Dolnośląskie, Wrocław

1 360 872 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zawarcie umowy ramowej na dostawy samochodów osobowych w wersji nieoznakowanej wyposażonych w videorejestrator.
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Podwale 31-33, 50-040 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8960004780REGON 930156216zarejestrowana 6 kwietnia 1993
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Gdańska 13C, 84-200 Wejherowo, Pomorskie
NIP 5882381336REGON 221248080zarejestrowana 13 czerwca 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
T3-21/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
90 dni
Publikacja w rejestrze
28 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
28 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa pojazdów służbowych” (ID 90e3d608-94b3-4780-84a5-e9ed13f96671), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/90e3d608-94b3-4780-84a5-e9ed13f96671, stan wpisu z 2026-08-28, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie