Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznej RCEZ w Biłgoraju w ramach projektu "Rozwój kompetencji zawodowych uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego"
zawarta 30 lipca 2026 · okres: 31 dni · Lubelskie, Biłgoraj
13 800 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
Powiat Biłgorajski · Biłgoraj
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 94, 23-400 Biłgoraj, Lubelskie
NIP 9181993847REGON 950369014zarejestrowana 31 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
NIP 6252472121REGON 385135813zarejestrowana 23 grudnia 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- IZ.273.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak