Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowy Dwór , gmina Krzywiń
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 90 dni · Wielkopolskie, Krzywiń
159 123 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowy Dwór, gmina Krzywiń”
Gmina Krzywiń · Krzywiń
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Rynek 1, 64-010 Krzywiń, Wielkopolskie
NIP 6981722189REGON 411050570zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zbąszyń, Wielkopolskie
NIP 7881960317REGON 382259450zarejestrowana 7 stycznia 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- RiG.271.06.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 90 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie