Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przedmiotem umowy jest Dostawa odczynników do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251

zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Łódzkie, Łódź

204 862 zł
wartość umowy

Wartość netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawa odczynników do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251”
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi · Łódź
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź, Łódzkie
NIP 7282246128REGON 472147559zarejestrowana 7 stycznia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ponczowa 12, 02-971 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7010083563REGON 141108082zarejestrowana 5 września 2007
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP/66/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
24 miesiące
Publikacja w rejestrze
31 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
31 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przedmiotem umowy jest Dostawa odczynników do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego oraz Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251” (ID 8e7ac152-59da-4625-a3dc-2fb1c47bc648), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8e7ac152-59da-4625-a3dc-2fb1c47bc648, stan wpisu z 2026-08-31, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie