Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
przegląd okresowy sprzętu medycznego i aparatury medycznej
zawarta 24 sierpnia 2026 · okres: 861 dni · Świętokrzyskie, Chęciny
Ten wpis zniknął z rejestru (2 września 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
3375,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Doposażenie oddziałów i działów WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczną aparaturę i urządzenia medyczne – część I
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 16 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Karola Szajnochy 14, 85-738 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5540230829REGON 006937759zarejestrowana 9 stycznia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 48/U/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 861 dni
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 2 września 2026
- wpis zniknął z rejestru