Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa NutriFreez D10
zawarta 20 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 miesiąc · Mazowieckie, Warszawa
1006,14 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 10 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adolfa Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250008169REGON 000326463zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Inowrocławska 9/132, 91-033 Łódź, Łódzkie
NIP 8291577138REGON 731028544zarejestrowana 13 października 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.2512.PMN/26/010
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 miesiąc
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK i GENOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.