Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usługi w zakresie przewozu autobusami uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej w roku szkolnym 2026/2027
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 303 dni · Podlaskie, Nowe Piekuty
277 560 zł
wartość umowy
Wynagrodzenie za przewóz autobusami uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej w roku szkolnym 2026/2027
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej
Gmina Nowe Piekuty · Nowe Piekuty
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Główna 8, 18-212 Nowe Piekuty, Podlaskie
NIP 7221589845REGON 450670210zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wojny-Szuby Włościańskie, Podlaskie
NIP 7220003820REGON 450154364zarejestrowana 2 stycznia 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- 5/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 303 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie