Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku cz. III- 27 zadań (zadanie nr 9)

zawarta 30 lipca 2026 · okres: 697 dni · Zachodniopomorskie, Szczecin

9642,50 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. III – 27 zadań
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512537954REGON 000290274zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
4A, 83-200 Krąg, Pomorskie
NIP 5922307790REGON 543628749zarejestrowana 2 stycznia 2026
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
RU/550/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
697 dni
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku cz. III- 27 zadań (zadanie nr 9)” (ID 8db2956c-cbe0-4723-9f86-a8d131296515), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8db2956c-cbe0-4723-9f86-a8d131296515, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie