Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków antybiotyków, chemioterapeutyków, płynów infuzyjnych, środków kontrastowych, opatrunków
zawarta 21 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 549 dni · Małopolskie, Tarnów
157 730 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
obłożenia pola operacyjnego i bielizny operacyjnej dla Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie.
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 178A, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732713732REGON 850052740zarejestrowana 6 stycznia 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Widna 4, 50-543 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8990107208REGON 930533357zarejestrowana 6 września 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 298/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 549 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL WOJEWÓDZKI IM.ŚW.ŁUKASZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIE i CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAW.