Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
remont lokalu mieszkalnego os. Górali 5/45
zawarta 12 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 60 dni · Małopolskie, Kraków
25 852 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
81/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków, Małopolskie
NIP 6751000311REGON 350768365zarejestrowana 1 stycznia 1995
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kraków, Małopolskie
NIP 6762219964REGON 120003161zarejestrowana 12 września 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZBK/001/64952/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W KRAKOWIE i Agnieszka Chrzanowska-Major VERA.