Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa 17 000 (słownie: siedemnastu tysięcy) licencji na oprogramowanie antywirusowe dla pracowników UJ.
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 381 dni · Małopolskie, Kraków
402 000 zł
wartość umowy
Czterysta dwa tysiące zero złotych
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy przedłużenia licencji na oprogramowanie ESET Protect Enterprise lub równoważnej dla 17000 stanowisk pracowników UJ
Uniwersytet Jagielloński · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, Małopolskie
NIP 6750002236REGON 000001270zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Oleska 11, 42-700 Lubliniec, Śląskie
NIP 5751906703REGON 523191771zarejestrowana 22 września 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- 80.272.180.2023
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 381 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie