Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Budowa placu zabaw - aktywnej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i rodzin w miejscowości Kuków
zawarta 28 sierpnia 2026 · okres: 3 miesiące · Małopolskie, Stryszawa
285 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa placu zabaw - aktywnej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i rodzin w miejscowości Kuków
Gmina Stryszawa · Stryszawa
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
17, 34-205 Stryszawa, Małopolskie
NIP 5521707153REGON 072181965zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Granitowa 70A/7, 43-155 Bieruń, Śląskie
NIP 6463001364REGON 524104314zarejestrowana 5 stycznia 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- IPP.272.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak