Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa aparatury i sprzętu medycznego

zawarta 27 sierpnia 2026 · okres: 66 dni · Opolskie, Opole

151 350 zł
wartość umowy

Zadanie Nr 5 - Cyfrowe Detektory RTG

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa aparatury i sprzętu medycznego
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu · Opole
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Walerego Wróblewskiego 46, 45-759 Opole, Opolskie
NIP 7542605915REGON 531563611zarejestrowana 25 sierpnia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wirowska 6, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie
NIP 7773289638REGON 367790911zarejestrowana 14 lipca 2017
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
232/26/Z
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
66 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa aparatury i sprzętu medycznego” (ID 8be3c3fe-08b7-444c-b53e-3b3a8953c77b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8be3c3fe-08b7-444c-b53e-3b3a8953c77b, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie