Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

naprawa, przeglad pompy infuzyjnej BBraun - 1 szt

zawarta 29 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 30 dni · Śląskie, Piekary Śląskie

1003,29 zł
wartość umowy

928,97/1003,29 zł netto/brutto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

LEKI PRZECIWBÓLOWE
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich · Piekary Śląskie
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bytomska 62, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie
NIP 4980107015REGON 000868307zarejestrowana 1 stycznia 1981
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
TECH/214/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
30 dni
Publikacja w rejestrze
30 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
30 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 13 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 30 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL CHIRURGII URAZOWEJ IM.DR.JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „naprawa, przeglad pompy infuzyjnej BBraun - 1 szt” (ID 8bd23d1e-3687-4f0a-ae33-298cbe2fdb49), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8bd23d1e-3687-4f0a-ae33-298cbe2fdb49, stan wpisu z 2026-07-30, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie