Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sprzedaż i dostarczenie fabrycznie nowych urządzeń multimedialnych tj. część 3 zamówienia
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 11 dni · Świętokrzyskie, Kielce
16 099 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Dostawa urządzeń multimedialnych”
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 14 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Żeromskiego 5, 25-369 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 6570234850REGON 000001407zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Juliusza Słowackiego 6A/10, 42-217 Częstochowa, Śląskie
NIP 5732927035REGON 389170440zarejestrowana 10 czerwca 2021
Dane wpisu
- Numer umowy
- KU.2301.88.2026/3
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 11 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie