Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup wraz z dostawą głowicy naczyniowej liniowej do aparatu USG Samsung HS40
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 43 dni · Łódzkie, Skierniewice
23 102 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach · Skierniewice
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice, Łódzkie
NIP 8361081857REGON 000657119zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Grunwaldzka 137, 60-313 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811757396REGON 634633415zarejestrowana 18 listopada 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- WSZ.DAT.SZP.262.2.24/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 43 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie